Programmi uuendused

 
01.09.2017

Uuendus
Põlluraamat Pro kasutajatele. 

Uuendus sisaldab üksnes hädavajalikke komponente ja ei hakka üksinda mitte mingil moel tööle. Uuenduste installatsioonifaili saate oma  arvutisse laadida vajutades siia. Uuenduse paigaldus küsib parooli ja uut litsentsi koodi!

Avaneb aken kus teil on võimalik valida missugusesse kataloogi te oma arvutis soovite uuenduste faili salvestada (nupp "Save").
Faili nimeks on "
pro_uuendus_2017.exe".  Valige selline kataloog, millesse olete harjunud oma  faile salvestama. St. oluline on, et te pärast oskate selle faili üles leida. (NB! mitte salvestada põlluraamatu kataloogi c:\polluraamat_pro).

Programmi uuenduste paigaldadamiseks on vaja käivitada eelnevalt arvutisse laaditud fail  "pro_uuendus_2017.exe". Kontrollige, et alla laaditud faili surus oleks u. 6 Megabaiti. Pooliku faili käivitamise katse annab inglise keelse veateate!  NB! vaadake, et  põlluraamatu programm oleks uuenduse tegemise ajal suletud! Piisab kui teete sellel failil hiire vasaku nupuga topeltklõpsu. Kui kõik läheb edukalt, kuvatakse teade "Andmete ületoomine on lõppenud!"  Vajutage seepeale "OK".  Teadmiseks, et uuenduste paigaldamise käigus tehakse vanast põlluraamatu kataloogist koopia kataloogi "c:\arhiiv_polluraamat".


18.10.2017

Paranduste
paigaldusfail Põlluraamat Pro 2017 kasutajatele.

Sisaldab üksnes hädavajalikke komponente ja ei sobi teistele varasematele versioonidele. Installatsioonifaili saate oma  arvutisse laadida vajutades siia

Avaneb aken kus teil on võimalik valida missugusesse kataloogi te oma arvutis soovite uuenduste faili salvestada (nupp "Save").
Faili nimeks on "
parandus_2017_pro_v1.6".  Valige selline kataloog, millesse olete harjunud oma  faile salvestama. St. oluline on, et te pärast oskate selle faili üles leida. (NB! mitte salvestada põlluraamatu kataloogi c:\polluraamat_pro).

Paigaldadamiseks on vaja käivitada eelnevalt arvutisse laaditud fail  "parandus_2017_pro_v1.6.exe". Kontrollige, et alla laaditud faili surus oleks u. 858 kilobaiti.  NB! vaadake, et  põlluraamatu programm oleks sellel ajal suletud! Piisab kui teete sellel failil hiire vasaku nupuga topeltklõpsu. Kui kõik läheb edukalt, kuvatakse teade "Paranduse paigaldamine on lõppenud!"  Vajutage seepeale "OK".  Teadmiseks, et paranduse paigaldamise käigus tehakse vanast põlluraamatu kataloogist koopia kataloogi "c:\arhiiv_polluraamat".© Eero Ivask 2017